Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 20 września 2011, 18:05

White Knight Chronicles 2 (nagrody za posiadanie innej części serii) PS3

Triki do gry

NAGRODY ZA POSIADANIE INNEJ CZĘŚCI SERII

Jeżeli posiadasz konsolę PSP z grą White Knight Chronicles: Origins, to możesz liczyć na nagrody z tego tytułu. Podłącz PSP do konsoli PlayStation 3 i zdecyduj się na opcję importu danych (Data Import). Musisz dysponować co najmniej jednym zapisanym stanem gry z White Knight Chronicles: Origins i go wybrać. Jeżeli Twoja postać z tamtej gry dysponowała maksymalnie rozwiniętymi statystykami, to gra umożliwi Ci dokonanie zakupów w White Knight Chronicles II po niższej cenie. Wspomnianych zakupów dokonuje się w sklepie Adventure Store’s Dahlia Exchange.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 września 2011