Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 4 marca 2011, 12:58

Chrono Trigger (klonowanie przedmiotów; ukryte bonusy) NDS

Triki do gry

KLONOWANIE PRZEDMIOTÓW

Stosowanie opisanej poniżej metody pozwoli Ci na klonowanie określonych rodzajów przedmiotów. Po dotarciu do lokacji Arena of Ages zacznij wysyłać swojego potwora na poszukiwania. Wykonuj to do momentu, w którym powróci z odnalezionym przedmiotem. Nie zamykaj okna informującego o rodzaju znalezionej rzeczy. Zamiast tego wciśnij przycisk A w celu wybrania opcji Train Monster. Ponownie wciśnij przycisk A, dzięki czemu przeniesiony zostaniesz do okna przedmiotów jednorazowego użytku. Teraz wciśnij przycisk B, tak by powrócić do poprzedniego okna. Wykonanie tej czynności doprowadzi do sklonowania przedmiotu odnalezionego przez potwora, w rezultacie czego będziesz dysponował jego dwoma kopiami. Możesz teraz zamknąć okno informacji o wyniku poszukiwań lub powtórzyć opisane powyżej kroki. Będzie to możliwe do momentu uzbierania 99 kopii odnalezionego przez potwora przedmiotu.

UKRYTE BONUSY

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na odblokowanie dostępu do ukrytych bonusów:

Tryb New Game+ – W celu odblokowania tego trybu musisz pokonać Lavosa i obejrzeć dowolne zakończenie gry.

Loch Dimensional Vortex – W celu odblokowania tego lochu musisz pokonać Lavosa i ukończyć grę.

Loch Sanctum – W celu odblokowania tego lochu musisz najpierw odblokować loch Black Omen w roku 12000 p.n.e.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 4 marca 2011