Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 stycznia 2011, 17:29

Kody do gry DC Universe Online (łatwe zdobywanie doświadczenia) PC, PS3

Kody do gry

ŁATWE ZDOBYWANIE DOŚWIADCZENIA

Zastosowanie opisanej poniżej metody pozwoli Ci na łatwe pozyskiwanie niewielkich ilości doświadczenia. Przystąp do misji nazywającej się Trigon’s Blood, która zakłada eksplorację szpitala. Tuż przed spotkaniem z bossem (Brother Blood) i już po zbadaniu szybu windy odnajdziesz kilka mniejszych pomieszczeń. Rozejrzyj się po okolicy, a powinieneś odnaleźć kilka wózków inwalidzkich. Zniszczenie każdego wózka doprowadza do pozyskania 15 punktów doświadczenia. Ważniejsze jest jednak to, że zniszczone wózki po chwili pojawiają się w tym samym miejscu. Jeżeli więc jesteś wystarczająco cierpliwy, możesz w bardzo łatwy sposób gromadzić kolejne punkty doświadczenia.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 stycznia 2011