Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 23 grudnia 2010, 21:21

Kody do gry Need For Speed: Hot Pursuit (eliminowanie piratów drogowych) PC, X360, PS3

Kody do gry

PROSTSZA ELIMINACJA PIRATÓW DROGOWYCH

Skorzystanie z opisanej poniżej metody pozwoli Ci usprawnić proces zatrzymywania wybranych piratów drogowych, zwłaszcza w początkowej fazie rozgrywki, zanim gra udostępni bardziej zaawansowane metody rozprawiania się z nimi. Uderz w uciekający pojazd, tak by ten wpadł w poślizg. Szybko ustaw się teraz przed tym pojazdem i spróbuj zatrzymać się, blokując mu możliwość odjechania z danego miejsca. Po krótkiej chwili ścigany samochód powinien ulec zniszczeniu. Nie zapomnij o użyciu nitro w celu szybkiego dogonienia kolejnych uciekających.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 grudnia 2010