Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 18 listopada 2010, 17:37

Kody do gry GoldenEye 007 (lista kodów) Wii

Kody do gry

LISTA KODÓW

Niewidzialność – Musisz wprowadzić kod Inv1s1bleEv3ryth1ng. Nowa opcja o nazwie Invisibility Mode będzie dostępna w ustawieniach rozgrywki po wybraniu trybu Multiplayer Split Screen. W celu uaktywnienia niewidzialności wciśnij już w trakcie gry przycisk B (nowa akcja zastępuje sprint).

Tryb Tag Mode – Musisz wprowadzić kod NotIt!!!11. Nowa opcja o nazwie Tag będzie dostępna w ustawieniach rozgrywki po wybraniu trybu Multiplayer Split Screen.

Wielkie głowy – Musisz wprowadzić kod <477MYFR13NDS4R3SP13S>. Nowa opcja o nazwie Big Head Mode będzie dostępna w ustawieniach rozgrywki po wybraniu trybu Multiplayer Split Screen.

Uwaga! Wszystkie powyższe kody należy wprowadzać z zachowaniem dużych i małych liter!

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 18 listopada 2010