Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 września 2010, 13:00

Kody do gry Halo: Reach (nagrody dla awatara; easter egg) X360

Triki do gry

NAGRODY DLA AWATARA

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na odblokowanie przedmiotów dla swojego awatara:

Kaptur – Nagroda przyznawana za uczestnictwo w multiplayerowych beta-testach gry Halo: Reach.

Hełm Carter – Ukończ dowolną misję bez powtórzeń (śmierć, nie sprostanie wytycznym itp.) na legendarnym poziomie trudności.

Hełm Emile’a – Zdobądź medal Bulltrue w trybie multiplayer lub w trybie Firefight.

Hełm Jorge’a – Zdobądź odznaczenie Killtacular w trybie multiplayer.

Hełm Jun – Zabij 100 przeciwników pod rząd (nie możesz w tym czasie zginąć) w trybie kampanii lub w trybie Firefight.

Hełm Kat – Zrewanżuj się na za zabicie kolegi w trybie multiplayer.

Uwaga! W celu wybrania odblokowanych przedmiotów musisz powrócić do menu konsoli, rozpocząć proces edycji wyglądu awatara, a następnie otworzyć odpowiednią zakładkę.

EASTER EGG

Rozpocznij siódmą misję kampanii dla pojedynczego gracza. Po odblokowaniu klubu Errera powróć do szpitala, podlatując do jednej z półek pod głównym wejściem, oznaczonej zielonym światełkiem. Aktywuj znajdujące się tam urządzenie i powróć do klubu Errera. Po znalezieniu się w środku powinieneś usłyszeć lecącą w tle piosenkę. W celu zmiany utworu podleć na dach klubu i odszukaj znajdujący się tam przełącznik. Powróć po raz ostatni do klubu, a zostaniesz nagrodzony nietypowym zachowaniem ze strony przeciwników.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 września 2010