Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 21 maja 2010, 15:02

Kody do gry Split/Second (odblokowanie ukrytych pojazdów) X360

Kody do gry

ODBLOKOWANIE UKRYTYCH POJAZDÓW

W celu odblokowania bonusowego pojazdu Disney XD wejdź do menu opcji i wciskaj: X, Dół, X, Dół, X, Dół. Pojazd ten będzie dostępny wyłącznie w trybie szybkiej gry (Quick Play).

W celu odblokowania bonusowego pojazdu AMX Coyote wejdź do menu opcji i wciskaj: Lewo, X, Lewo, X, Lewo, X, Lewo, X, Lewo, X, Lewo, X, Prawo. Pojazd ten będzie dostępny wyłącznie w trybie szybkiej gry (Quick Play).

W celu odblokowania bonusowego pojazdu Computer Spiele wejdź do menu opcji i wciskaj: X, Góra, X, Góra, X, Góra. Pojazd ten będzie dostępny wyłącznie w trybie szybkiej gry (Quick Play).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 maja 2010