Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 9 czerwca 2009, 18:29

Kody do gry Forza Motorsport 2 X360

Triki do gry

Uwaga! Skorzystanie z przedstawionych poniżej ułatwień możliwe jest wyłącznie na niespatchowanej wersji gry, czyli przed podłączeniem konsoli do Internetu i pobraniem łatek (uaktualnień) do Forza Motorsport 2.

Łatwe pomnażanie gotówki – pierwsza metoda:

Wsiądź do dowolnego z posiadanych samochodów i przejdź do menu zakupu części. Wybierz teraz kategorię, która składa się z co najmniej trzech pozycji (wliczając seryjną część). Zakup przedostatnią część z listy, a następnie z powrotem zamontuj seryjny przedmiot. Podświetl teraz zakupioną część i wciśnij jednocześnie prawy trigger + X. Jeśli wszystko wykonałeś zgodnie z planem, przedmiot ten sprzedasz po cenie najdroższej części. Czynności te możesz powtarzać dowolną ilość razy, a w celu zapewnienia poprawnego działania metody nie jest zalecane operowanie na obiektach, których instalacja wymagałaby dokonania przez grę zmian w wyglądzie pojazdu (np. obniżone zawieszenie).

Łatwe pomnażanie gotówki – druga metoda:

Metoda ta zakłada nieco więcej przygotowań. Upewnij się, że dysponujesz w garażu pięcioma pojazdami marki Porsche i przystępując do wyścigów podnieś poziom każdej z tych maszyn (z zerowego na pierwszy). Wygraj teraz w mistrzostwach Chrysler ME Four-Twelve, przejdź do zakładki zakupu części do tego auta i wybierz opcję zakupu opon. Zwróć uwagę, że nabywając opony marki Pirelli będziesz mógł sprzedać je po wyższej cenie od ceny zakupu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 czerwca 2009