Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 17 sierpnia 2007, 17:40

Kody do gry Kurczak Mały: As w akcji! PC

Kody do gry

W pierwszej kolejności będziesz musiał uruchomić grę. Skieruj się teraz do ekranu przygotowania do misji, czyli tam gdzie wybierasz dodatkowe wyposażenie oraz rozpoczynasz etap. Wciśnij klawisz TAB. Spowoduje to wywołanie menu kodów. Musisz teraz wciskać przedstawione poniżej klawisze, tak aby uaktywnić wybrane przez siebie kody. Po wprowadzeniu każdej kombinacji wciskaj ESC żeby powrócić do gry. Oto lista możliwych kodów:

Wszystkie filmy – Lewo, Góra, Lewo, Prawo, Dół.

Wszystkie bronie – Prawo, Dół, Prawo, Lewo.

50000 jednostek Arconium – Prawo, Lewo, Lewo, Dół, Góra.

Wszystkie poziomy – Prawo, Góra, Lewo, Prawo, Góra.

Wszystkie tarcze – Prawo, Dół, Prawo, Dół, Prawo.

Dodatkowa amunicja – Góra, Dół, Dół, Prawo, Dół, Góra.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 17 sierpnia 2007