Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 18 marca 2007, 17:36

Kody do gry Virtua Fighter 5 PS3

Kody do gry

Szersze opcje trybu Movie Theater

W pierwszej kolejności będziesz musiał uaktywnić tryb o nazwie VFTV Movie Theater. Przytrzymaj teraz lewy kursor, a następnie wciśnij X podczas wybierania filmów Wolf-El Blaze lub Eileen. W rezultacie wszystkie zmiany wyglądu postaci uwzględnione zostaną na filmikach przerywnikowych.

Inna droga dla trybu Arcade

Przytrzymaj GUARD lub PUNCH na ekranie potwierdzenia wyboru (Yes or No), znajdując się oczywiście w trybie Arcade Mode. Klawisz musi być wciśnięty aż do momentu przystąpienia do walki. W rezultacie zmieniony zostanie układ wojowników, z którymi będziesz się musiał zmierzyć

Klasyczny dźwięk loga producenta

Przytrzymaj KÓŁKO podczas ładowania gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 18 marca 2007