Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 27 sierpnia 2004, 09:48

FIFA Football 2004 PS2

Trzecie stroje dla większości zespołów – Osiągnij level 5 w swoim bio EA. Innym wyjściem jest też pokonanie wszystkich zespołów w lidze.

Trzecie stroje zespołów ligi francuskiej - Osiągnij level 10 w swoim bio EA. Innym wyjściem jest też pokonanie wszystkich zespołów w lidze.

Trzecie stroje zespołów włoskiej Division 1 - Osiągnij level 20 w swoim bio EA. Innym wyjściem jest też pokonanie wszystkich zespołów w lidze.

Trzecie stroje zespołów hiszpańskiej Premiera Liga - Osiągnij level 30 w swoim bio EA. Innym wyjściem jest też pokonanie wszystkich zespołów w lidze.

Trzecie stroje zespołów angielskiej Premiership i niemieckiej Bundesligi - Osiągnij level 40 w swoim bio EA. Innym wyjściem jest też pokonanie wszystkich zespołów w I i II lidze.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 sierpnia 2004