Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 30 grudnia 2023, 17:07

Kody do gry Guilty Gear: Strive (triki) PC, PS5, XSX, PS4, XONE

Wstęp

Guilty Gear: Strive to kolejna odsłona kultowego cyklu dwuwymiarowych bijatyk od studia Arc System Works. Po raz kolejny mamy okazję wcielić się w całą masę barwnych postaci i stanąć do walki w niezwykle dynamicznych starciach, w których kluczem jest odpowiednie opanowanie kombinacji powietrznych oraz potężniejszych ataków - tzw. Roman Cancel.

Triki do gry

Asuka R. Kreutz

Gdy przed walką chcemy wybrać postać Auki, gra domyślnie proponuje nam Asuka R# - klona Asuki R. Kreutza. Lecz jeśli zależy nam na oryginale, wystarczy wcisnąć strzałkę w górę przy wyborze barw stroju rzeczonej postaci.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 30 grudnia 2023