Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 2 grudnia 2022, 17:14

Kody do gry Bayonetta 3 (kody) Switch

Wstęp

Bayonetta 3 jest kolejną odsłoną popularnej serii trzecioosobowych gier akcji od studia PlatinumGames. Tym razem tytułowa wiedźma musi uchronić świat przed zagładą i stawić czoła broni biologicznej o nazwie Homunculi. W ramach zabawy przede wszystkim toczymy dynamiczne starcia z hordami przeciwników za pomocą różnego typu broni.

Kody do gry

W trybie demona, gdy Rodin jest aktywny na ekranie, wprowadź szybko następującą kombinację:

Uderzenie > Uderzenie > Przód > Uderzenie + Kopniak

Jeśli zostało to zrobione prawidłowo, dłoń Rodina powinna zacząć świecić. W ten sposób odblokowuje się ukrytą, potężniejszą technikę demona.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 2 grudnia 2022