Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 września 2022, 16:13

Kody do gry Marvel's Spider-Man: Miles Morales (Nowa Gra+ i poziom trudności Ultimate) PC, PS5, PS4

Wstęp

Spider-Man: Miles Morales jest stworzonym przez studio Insomniac Games spin-offem dynamicznej gry akcji z otwartym światem z 2018 roku, zatytułowanej po prostu Spider-Man. Jej główny bohater to tytułowy młodzieniec, który niedawno nabył pajęcze supermoce. Przy pomocy Petera Parkera, czyli oryginalnego Spider-Mana, stara się je opanować. Gdy jednak jego mentor musi na jakiś czas zniknąć z Nowego Jorku, szybko na horyzoncie pojawia się nowe śmiertelne zagrożenie, któremu przeciwstawić może się tylko Miles.

Triki do gry

Nowa Gra+ i poziom trudności Ultimate

Aby odblokować Nową Grę+ i poziom trudności Ultimate oferujący ogromne wyzwanie dla weteranów tytułu, należy po raz pierwszy ukończyć główny wątek opowieści.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 września 2022