Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 9 kwietnia 2022, 08:42

Kody do gry LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów (kody) PC, PS5, XSX, PS4, XONE, Switch

Wstęp

LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów jest kolejną produkcją rozgrywającą się w uniwersum Star Wars, w której główną rolę odgrywają kultowe duńskie klocki LEGO. W tej trzecioosobowej grze akcji mamy okazję wcielić się w szereg bohaterów znanych ze wszystkich dziewięciu filmów gwiezdnej sagi (a także seriali, takich jak Mandalorian) i brać udział w najbardziej kultowych scenach z małego i dużego ekranu. Zabawa polega głównie na przemierzeniu kolejnych lokacji, unikaniu przeszkód, walce z przeciwnikami, zbieraniu klockowych monet i rozwiązywaniu prostych zagadek logicznych.

Kody do gry

W trakcie zabawy otwórz holoprojektor, przejdź do zakładki Extras i wybierz odpowiednią opcję, bądź też po prostu uruchom menu główne i przejdź do pozycji Wprowadź kod. Następnie musisz wpisać odpowiednie hasło, by móc cieszyć się z odblokowania nowej postaci bądź skórki.

 1. KH7P320 – Aayla Secura
 2. XV4WND9 – Admirał Holdo
 3. C3PHOHO – C–3PO (Holiday Special)
 4. WOOKIEE – Chewbacca (Holiday Special)
 5. TIPYIPS – D–O (Holiday Special)
 6. WROSHYR – Darth Vader (Holiday Special)
 7. OKV7TLR – Dengar
 8. LIFEDAY – Gonk Droid (Holiday Special)
 9. BAC1CKP – Mister Bones
 10. WBFE5GO – Nute Gunray
 11. KORDOKU – Poe Dameron (Holiday Special)
 12. Z55T8CQ – Poggle the Lesser
 13. GR2VBXF – Ratts Tyerell
 14. SHUTTLE – prom ruchu oporu
 15. VT1LFNH – Shaak Ti
 16. T9LM1QF – Shmi
 17. 3FCPPVX – Tarkin
 18. SKYSAGA – Temmin Wexley
 19. SIDIOUS – Imperator
 20. ARVALA7 – The Razor Crest

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 kwietnia 2022