Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 lipca 2021, 12:49

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD (triki) Switch

Wstęp

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD jest opracowaną przez studio Nintendo odświeżoną wersją produkcji z 2011 roku, stanowiącą kolejną odsłonę kultowego cyklu przygodowych gier akcji. W trakcie zabawy wcielamy się w młodego śmiałka o imieniu Link, który tym razem odwiedzi podniebną krainę Skyloft i weźmie udział w konflikcie między dobrem a złem. Zabawa polega na eksploracji kolejnych lokacji, testowanie swojej zręczności i intelektu, oraz rzecz jasna walkach z przeciwnikami za pomocą miecza i tarczy, łuku oraz bomb.

Triki do gry

Życiodajne krzesła

W całej krainie oraz w różnych lochach znajdziesz krzesła, na których możesz usiąść. Siedząc na nich przez jakiś czas, zregenerujesz zdrowie.

Siatka na owady

Siatka na owady może pomóc w walce z ostatnim bossem. W trakcie starcia wyjmij ją i zacznij nią machać. Przeciwnik zacznie za nią podążać i w konsekwencji rozproszy się.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 lipca 2021