Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 12 marca 2021, 16:03

Kody do gry Battlefield: Bad Company 2 (triki) X360, PS3

Wstęp

Battlefield: Bad Company 2 jest kontynuacją pobocznego cyklu kultowej serii pierwszoosobowych strzelanek od szwedzkiego studia DICE. W ramach kampanii dla pojedynczego gracza przyjdzie nam wcielić się w członka tytułowej barwnej kompanii, która znów trafia w sam środek międzynarodowej afery. Sercem tytułu jest jednak tryb wieloosobowy, w którym toczymy emocjonujące boje na szeregu map za pomocą najróżniejszych broni i sprzętu wojskowego.

Triki do gry

Ukryta broń

Aby odblokować karabin M1 Garand, musisz mieć na dysku swojej konsoli zapisany stan gry z Battlefielda 1943.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 marca 2021