Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 21 lutego 2021, 11:37

Rome: Total War (kody) AND

Wstęp

Rome: Total War jest kolejną odsłoną popularnego cyklu strategii od studia Creative Assembly. Jak sam tytuł wskazuje, przenosimy się w niej w czasy starożytnego Rzymu i naszym zadaniem jest doprowadzenie jednej z dostępnych frakcji do absolutnej dominacji w Europie, Afryce Północnej i Anatolii. Zabawa dzieli się na dwie fazy. Pierwsza toczy się na mapie świata, gdzie w kolejnych turach rozwijamy miasta, rekrutujemy żołnierzy i poruszamy się armiami. Druga rozpoczyna się, gdy napotkamy wroga. Trafiamy wówczas na mapę bitewną, gdzie toczymy bój na dużą skalę w czasie rzeczywistym.

Kody do gry

W trakcie zabawy tapnij i przytrzymaj jednocześnie ikonę doradcy i minimapę. Otworzy się konsola, w której będziesz mógł wpisywać poniższe kody.

  1. process_cq <nazwa miasta> - natychmiast ukończ konstrukcje w wybranym mieście
  2. add_money <liczba> - zdobądź wybraną liczbę (maksymalnie 40 tysięcy) denarów

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 lutego 2021