Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 9 stycznia 2021, 17:17

Sackboy: Wielka przygoda (triki) PS5, PS4

Wstęp

Sackboy: Wielka przygoda jest stworzoną przez studio Sumo Digital grą zręcznościową. Jej głównym bohaterem jest tytułowy Sackboy – stworzona z włóczki lalka znana z cyklu LittleBigPlanet. W trakcie zabawy przemierzamy kolorowe poziomy, skakaniu po platformach, omijaniu licznych przeszkód oraz kolekcjonowaniu przedmiotów umieszczonych w charakterystycznych bąbelkach powietrza.

Triki do gry

Próby czasowe

Podczas prób czasowych tuż przed przekroczeniem linii mety wciśnij pauzę, a następnie zrestartuj poziom. Jeśli dobrze to wymierzysz, i tak przekroczy finisz, ale z czasem równym 00.00.00.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 stycznia 2021