Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 7 listopada 2020, 12:29

My Hero One's Justice (triki) PC, PS4, XONE, Switch

Wstęp

My Hero One's Justice jest stworzoną przez studio Byking trójwymiarową bijatyką opartą na mandze My Hero Academia. Jej akcja toczy się w alternatywnej wersji współczesnej Japonii, w której ponad 70% ludzkiej populacji posiada jakiś rodzaj mutacji lub supermocy, określanych słowem „quirk”. Głównym bohaterem tytułu jest młody chłopak, który nie posiada żadnych wrodzonych specjalnych umiejętności. Otrzymuje on jednak takowe od jednego z herosów i staje się jego uczniem. Tytuł oferuje zarówno kampanię fabularną, jak i zwykłe pojedynki, w których by wygrać będziemy musieli wykorzystywać supermoce wybranej postaci.

Triki do gry

Alternatywne kostiumy w trybie Mission

Zwróć uwagę, które misje w trybie Mission są oznaczone goglami Mei. Zaznacz je i wciśnij R1 na padzie (w przypadku PlayStation 4). Zobaczysz, jakie kostiumy możesz odblokować i w jaki sposób to zrobić.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 7 listopada 2020