Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 7 listopada 2020, 12:27

Distance (triki) PC, PS4

Wstęp

Distance jest stworzoną przez studio Refract survivalową, zręcznościową grą wyścigową utrzymana w futurystycznych klimatach. W trakcie zabawy zasiadamy za kierownicą samochodu, który poza osiąganiem zawrotnych prędkości potrafi także skakać, latać, błyskawicznie obracać się wokół własnej osi oraz korzystać z dopalaczy. Na oferujących bardzo dużą swobodę torach musimy uważać nie tylko na rywali, ale również niebezpieczne pułapki. Nasze zadanie jest proste – dojechać do mety nie dając się przy okazji zabić. Pomóc w tym mogą różnorakie gadżety zdobywane podczas rozgrywki.

Triki do gry

The Other Side

Aby odblokować ukrytą kampanię The Other Side, znajdź wszystkie kraby na każdym poziomie w kampanii Lost to Echoes.

Samochody

Samochód

Jak odblokować?

Archive

Ukończ kampanię Adventure.

Encryptor

Zniszcz wszystkie 30 dyń na mapie Spooky Town Stunt.

Halcyon

Zdobądź złote medale na wszystkich poziomach Adventure w trybie Sprint.

Interceptor

Znajdź wszystkie części Interceptora w kampanii Lost to Echoes.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 7 listopada 2020