Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 października 2020, 17:47

Kody do gry WWE 2K19 (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

WWE 2K19 jest stworzoną przez studio Yuke’s we współpracy z Visual Concepts kolejną odsłoną popularnego cyklu symulatorów wrestlingu. W trakcie zabawy możemy wcielić się w jednego ze znanych z relacji telewizyjnych zawodników (bądź stworzyć własnego) i stanąć do walk na ringu, w trakcie których można korzystać z bogatego wachlarza ciosów, chwytów, rzutów i ataków specjalnych. Tytuł oferuje zarówno rywalizację singlową, jak i wieloosobową.

Triki do gry

Rzeczy do odblokowania

Element

Jak odblokować?

AJ Styles Gold

Ukończ wszystkie mecze w Million Dollar Tower w trybie 2K Towers.

Tryb wielkich głów

Ukończ wszystkie mecze w Andre's Ascent" w trybie 2K Towers.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 października 2020