Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 6 września 2020, 12:09

Boxboy! + Boxgirl! (triki) Switch

Wstęp

Boxboy! + Boxgirl! jest stworzoną przez studio HAL Laboratory kolejną odsłoną cyklu platformowych gier logicznych. W tytule w trybie A Tale for One wcielamy się w kwadratowego bohatera imieniem Qbby lub jego towarzyszkę – Qucy i naszym zadaniem jest powstrzymanie meteorytu przed uderzeniem w zamieszkiwaną przez nich planetę, w A Tale for Two przejmujemy kontrolę nad tatą i mamą, któży muszą pomóc małemu Box Baby w dołączeniu do reszty kwadratowej rodziny, a w A Tall Tale poznajemy prostokątnego Qudy'ego. W sumie w tytule znajduje się 270 poziomów pełnych zagadek logicznych oraz pułapek.

Triki do gry

Odblokowywanie trybu A Tall Tale

Gdy tylko ukończysz kampanię A Tale for One, bonusowy tryb A Tall Tale zostanie odblokowany w menu głównym.

Statystyki i rangi

Zbierz wszystkie korony i osiągnij wszystkie cele w danym rozdziale, by odblokować statystyki w jego menu. Zrobienie tego samego dla wszystkich rozdziałów sprawi, że w menu pauzy przy wyborze etapu pojawią się osiągnięcia z całej kampanii.

Pokoje HAL

W każdej kampanii są ukryte pokoje HAL. Oto, jak je znaleźć:

  1. A Tale For One – pokój znajduje się na poziomie 1-1 na lewo od pozycji startowej. Wymagane jest posiadanie przedmiotów Box+ i Jump+.
  2. A Tale For Two – na poziomie 8-5 na pozycji startowej umieść jedną z postaci na drugiej, a następnie zrób pionową kupkę pudeł i skocz. Powinieneś ujrzeć podest prowadzący do pokoju.
  3. A Tall Tale – na poziomie 13-7 na lewo od drzwi wyjściowych jest gzyms, na który można się wspiąć.

.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 września 2020