Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 22 sierpnia 2020, 13:33

Armored Core: Master of Arena (kody) PS1

Wstęp

Armored Core: Master of Arena jest trzecią odsłoną cyklu gier akcji TPP od studia FromSoftware. Akcja tytułu toczy się w świecie przyszłości. Jako główny bohater mieszkający w wielkiej aglomeracji Isaac City zasiadamy za sterami ogromnego robota i szukamy zemsty za śmierć naszych bliskich. W trakcie zabawy realizujemy rozmaite zadania, przede wszystkim skupiające się na eliminacji wskazanych celów. Za ich wykonywanie zdobywamy nowe części bądź gotówkę, dzięki którym możemy ulepszać naszą maszynę.

Kody do gry

Gdy na ekranie edycji emblematu przytrzymasz L1, R1 i Select. Zmienisz jego tło.

Podczas zabawy przytrzymaj Trójkąt i Kwadrat, a następnie wciśnij Start. Włączysz w ten sposób kamerę FPP.

Podczas zabawy wciśnij jednocześnie Kółko, X i Start. Włączysz w ten sposób kamerę stałopozycyjną.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 22 sierpnia 2020