Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 1 sierpnia 2020, 13:01

Kody do gry Dead by Daylight (kody) PS4

Wstęp

Dead by Daylight jest przygotowaną przez studio Behaviour Interactive asymetryczną sieciową grą akcji. Zasady zabawy są bardzo proste i zostały zainspirowane klasycznymi kinowymi slasherami, takimi jak Piątek trzynastego czy Halloween. Czterech graczy wciela się w nastolatków, których zadaniem jest uruchomienie generatorów i ucieczka z planszy. Natomiast piąty przyjmuje rolę mordercy starającego się ich zabić. Ofiary nie mają szans w bezpośrednim starciu z oprawcą, dlatego muszą one wykazać się sprytem i umiejętnością sprawnego poruszania się po planszy. Z kolei osoby sterujące zabójcą muszą sprawnie korzystać ze wszystkich jego broni oraz umiejętności specjalnych, by unieszkodliwić pozostałych.

Kody do gry

Zaznacz Cheryl Mason oraz Executioner, a następnie wprowadź poniższą kombinację klawiszy:

Góra > Góra > Dół > Dół > Lewo > Prawo> Lewo > Prawo> B > A > Start

Odblokujesz w ten sposób charm Vic Viper dla Ocalałych oraz Zabójców.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 1 sierpnia 2020