Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 czerwca 2020, 14:20

Stranded Deep (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Stranded Deep jest stworzonym przez studio Beam Team Games realistyczny, pierwszoosobowy symulator przetrwania. Wcielamy się w niej w rozbitka, który po katastrofie samolotu musi przetrwać na jednej z bezludnych wysp Pacyfiku. Kluczem do osiągnięcia tego celu jest rozsądnego wykorzystywania zasobów, jakie oferuje nam stały ląd, jak i regularnych wypadów do bogatego podwodnego świata, gdzie możemy znaleźć szereg przydatnych przedmiotów. Z odnalezionych materiałów można również wytworzyć inne obiekty, znacznie ułatwiających przeżycie. Trzeba jednak uważać, gdyż zabić bohatera może zarówno dzika przyroda, jak i niesprzyjające warunki pogodowe.

Triki do gry

Budowanie siły

Na początku zabawy, podpłyń na sam przód maszyny. Jeśli pozostaniesz tam i będziesz się starał płynąć dalej, siła fizyczna twojego bohatera z czasem wzrośnie. A jako, że formalnie zabawa się jeszcze nie rozpoczęła, nie będzie on czuł się zmęczony oraz nie będzie potrzebował wody ani pożywienia.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 czerwca 2020