Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 26 kwietnia 2020, 23:37

Resident Evil 3 (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Resident Evil 3 z 2020 roku jest przygotowanym przez firmę Capcom remakiem produkcji wydanej dwadzieścia jeden lat wcześniej. Główną bohaterką gry jest Jill Valentine, była oficer elitarnego oddziału S.T.A.R.S. Trafia ona w sam środek apokalipsy zombie mającej miejsce w Racoon City. Kobieta musi przetrwać, odpierając ataki nie tylko samych żywych trupów, ale również potężnego mutanta zwanego Nemesisem. Zabawa polega na przemierzaniu zrujnowanego miasta, zbieraniu zapasów i notatek oraz rzecz jasna walce z groźnymi przeciwnikami.

Triki do gry

Łatwe nabijanie licznika zabitych zombie

W segmencie Carlosa przejdź do sekcji „Obroń Jill”. Gdy wyjdziesz z pokoju i Tyrell poprosi cię, żebyś użył detonatora, nie rób tego. Kolejne fale zombie wciąż będą napływały. Gdy połączysz to z nieskończoną amunicją, wówczas w łatwy sposób pobijesz rekord zabitych zombie. Uważaj jednak, gdyż im dłużej walczysz tym zwiększasz niebezpieczeństwo pojawienia się groźniejszych przeciwników.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 26 kwietnia 2020