Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 8 marca 2020, 14:12

Tank Mechanic Simulator (kody) PC

Wstęp

Tank Mechanic Simulator jest stworzonym przez studio DeGenerals symulatorem właściciela muzeum z czołgami z czasów II wojny światowej. Zabawa polega na odnajdywaniu oraz restaurowaniu interesujących maszyn, które później możemy dodać do naszej wystawy i zarabiać pieniądze na kolejne „okazy”. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by wejść do własnoręcznie odnowionego pojazdu i uruchomić go ku uciesze zwiedzających.

Kody do gry

W trakcie zabawy wciśnij klawisz ~. Wywołasz w ten sposób konsolę, w której możesz wprowadzać kody. Ich lista wyświetli się, gdy wpiszesz komendę help.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 8 marca 2020