Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 23 lutego 2020, 14:13

Ace Attorney 5 (triki) AND, iOS, 3DS

Wstęp

Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies jest stworzoną przez firmę Capcom kolejną odsłoną kultowego cyklu gier przygodowych. Głównym bohaterem tytułu ponownie jest tytułowy prawnik, Phoenix Wright, który po roku przerwy wraca do zawodu. Tak samo jak poprzednie odsłony, tytuł składa się z kolejnych spraw, które z kolei podzielone są na dwa etapy. W pierwszym szukamy dowodów oraz przesłuchujemy kolejnych świadków danego przestępstwa, a w drugim znajdujemy się w sądzie i naszym zadaniem jest wykorzystanie zebranych informacji do pokonania naszego oponenta.

Triki do gry

Galerie cutscenek oraz ilustracji

Aby odblokować galerię cutscenek oraz ilustracji, musisz ukończyć grę.

Strój dla Phoenixa

Aby odblokować specjalny, „nostalgiczny” strój dla Phoenixa, który nosił przez chwilę w trzeciej odsłonie cyklu, musicie ukończyć sprawę z DLC zatytułowaną Turnabout Reclaimed.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 lutego 2020