Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 23 lutego 2020, 14:11

Five Nights At Freddy's: Sister Location (kody) iOS

Wstęp

Five Nights At Freddy's: Sister Location jest stworzoną przez Scotta Cawthona kolejną odsłoną kultowego w niektórych kręgach cyklu horrorów. Fabuła tytułu po raz kolejny kręci się wokół opętanych przez tajemnicze moce animatroników – robotów stworzonych w celu zabawiania dzieci. Znów musimy spędzić z nimi kilka nocy, nie dając się przy okazji zabić. Naszym zadaniem będzie obserwowanie ruchów przeciwników, zamykanie drzwi w razie potrzeby i stałe kontrolowanie poziomu energii. Od czasu do czasu przyjdzie nam również wziąć udział w jakieś minigrze.

Kody do gry

W menu głównym tapnij trzykrotnie literę S w słowie Sister. Odblokujesz w ten sposób wszystkie gwiazdki, bonusy oraz tryb Custom Night.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 lutego 2020