Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 12 stycznia 2020, 13:16

The Witness (triki) PC, PS4, XONE, AND, iOS

Wstęp

The Witness jest stworzoną przez studio Thekla, Inc. niezależną pierwszoosobową przygodówką z elementami logicznymi. Jej akcja toczy się na niewielkiej, opuszczonej wyspie pełnej zagadek. Podczas ich rozwiązywania stopniowo poznajemy tajemnice odwiedzanego przez nas miejsca. W trakcie zabawy musimy wykazać się nie tylko intelektem, ale również spostrzegawczością i umiejętnością łączenia w całość pozornie niepowiązanych elementów fabularnej układanki.

Triki do gry

Pokój deweloperski

Po odblokowaniu wyzwania wewnątrz góry odblokujesz skrót, który prowadzi z powrotem do sali kinowej pod wiatrakiem. Gdy będziesz nim szedł, w pewnym momencie natkniesz się na rysunek prezentujący rozwiązanie zagadki. Zazwyczaj służą one do odblokowywania nowych filmów, lecz ten użyj na polu siłowym, które stanowi barierę pomiędzy samouczkiem a resztą wyspy. Wyłączy się ono i zainicjowana zostanie nowa zagadka ze słońcem jako punktem wyjścia. Prześledź ścieżkę, a pole siłowe zostanie zastąpione wejściem do pokoju deweloperskiego, w którym znajduje się szereg atrakcji.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 stycznia 2020