Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 5 stycznia 2020, 14:29

Kody do gry Battlefield V (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Battlefield V jest stworzoną przez studio DICE kolejną odsłoną kultowej serii pierwszoosobowych strzelanek. Tytuł powraca do klimatów II wojny światowej, który dominował w początkach tego cyklu. Produkcja jest nastawiona przede wszystkim na rywalizację wieloosobową, w ramach której w różnych trybach może ze sobą rywalizować nawet 64 graczy, lecz można w niej również znaleźć fabularny tryb singlowy skupiający się na różnych opowieściach z jednego z największych konfliktów w dziejach ludzkości.

Triki do gry

Rzeczy do odblokowania w trybie singlowym

Rzecz

Jak odblokować?

Coupe Coupe

Ukończ historię Tyralierzy odnajdując wszystkie listy i finalizując wyzwania.

Kij do krykieta

Ukończ historię Pod niczyją flagą odnajdując wszystkie listy i finalizując wyzwania.

Nóż Soveig

Ukończ historię Nordlys odnajdując wszystkie listy i finalizując wyzwania.

Ostatni Tygrys

Ukończ historię Ostatni Tygrys odnajdując wszystkie listy i finalizując wyzwania.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 5 stycznia 2020