Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 października 2019, 14:06

Princess Debut (triki) NDS

Wstęp

Stworzone przez studio Natsume Inc. Princess Debut stanowi nietypowe połączenie przygodówki, gry muzycznej i symulatora randkowego. W trakcie zabawy wcielamy się w z pozoru zwykłą dziewczynę, którą pewnego dnia nawiedza jej sobowtór – księżniczka z innego świata, zwanego Królestwem Kwiatów. Protagonistka ma ją zastąpić na wielkim balu Saint-Lyon. Najpierw musi jednak podnieść swoje umiejętności taneczne i znaleźć sobie partnera. Musi się jednak śpieszyć, gdyż do przyjęcia zostało tylko 30 dni.

Triki do gry

Szósty książę

Aby odblokować szóstego księcia - Kiefera Bergmanna – ukończ grę raz.

Odblokowanie dwóch zdjęć

Dojdź do finału bez żadnego partnera. Zatańczysz z Tonym. Gdy uda ci się zwyciężyć w minigrze, twój partner zmieni się w człowieka i powie, że musi wracać do swojego królestwa. Poprosi protagonistkę, by do niego dołączyła. Jeśli się zgodzisz, otrzymasz zdjęcie Tony'ego, a jeśli odmówisz, fotografię księżniczki.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 października 2019