Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 15 września 2019, 22:17

Kody do gry Control (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Control jest stworzoną przez studio Remedy grą akcji TPP. Wcielamy się w niej w niejaką Jesse Faden która w celu uporania się ze swoją przeszłością przybywa do zlokalizowanego w Nowym Jorku wieżowca, tzw. Najstarszego Domu, będącego siedzibą Federalnego Biura Kontroli. Niestety, budynek staje się celem ataku sił nie z tego świata. Bohaterka, która w wyniku dziwnego zbiegu okoliczności zostaje dyrektorem agencji, musi sobie poradzić z agresorami. Pomoże jej w tym futurystyczny pistolet, który służy nie tylko do strzelania, ale również posiada moce telekinetyczne. Podczas walki bardzo przydatne okażą się również specjalne umiejętności, możliwy do modyfikowania ekwipunek oraz interaktywne otoczenie.

Triki do gry

Złoty strój

Najpierw musisz odblokować dostęp do Luck & Probability w Sektorze Badawczym i posiadać przepustkę 5. poziomu. Udaj się tam i odblokuj odpowiednie drzwi, by uzyskać dostęp do stołu do ruletki. Musisz wygrać w tę grę, aby zdobyć złoty kostium. Konieczne do tego okaże się maksymalne podniesienie szczęścia bohaterki. Oto, w jaki sposób to zrobić:

  1. wskaż podkowę
  2. podnieś czterolistną koniczynę i umieść ją w sadzarce obok koła do ruletki
  3. wyłącz wszystkie światła w pomieszczeniu
  4. użyj telekinezy, by wziąć złotą rybę i umieścić ją w pobliżu stołu
  5. aktywuj figurkę kota, by jego łapa poruszała się w górę i w dół
  6. możesz również uruchomić dwa urządzenia z odbijającymi się kulkami, które znajdują się w pomieszczeniu

Strój pomocnika dozorcy

Ukończ wszystkie misje Dozorcy, a następnie wykonaj zadanie Co za syf: zrób sobie przerwę, by odblokować strój pomocnika Dozorcy.

Kostium Asynchronous

W Sektorze Badawczym ukończ zadanie z lustrami i pokonaj opcjonalnego bossa. Następnie zajrzyj do zniszczonego pomieszczenia z manekinami znajdującego się po lewej stronie wejścia do Działu Rytuałów, by odnaleźć kostium Asynchronous.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 15 września 2019