Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 8 września 2019, 20:29

Rayman: Szalone Kórliki 2 (triki) PC, Wii, NDS

Wstęp

Rayman: Szalone Kórliki 2 jest kontynuacją popularnego spin-offu cyklu Rayman, stworzoną przez firmę Ubisoft. W trakcie zabawy po raz kolejny musimy uratować świat przed inwazją niepoczytalnych futrzaków. Aby to zrobić, niezbędne jest wzięcie udziału w szeregu osobliwych konkurencji, takich jak ujeżdżanie ślimaków, jedzenie na czas motyli lub ostrych papryczek chilli, testowanie w biurze głupich pomysłów pod nieobecność szefa czy pranie bielizny w rzece. Każda z tych czynności zrealizowana jest w formie minigry.

Triki do gry

Funkytown

Aby odblokować Funkytown, rozegraj każdą minigrę co najmniej raz w trybie singlowym.

Świąteczna muzyka

Aby usłyszeć świąteczną muzykę w menu wyboru trybu, uruchom grę w grudniu lub styczniu.

Alternatywny ekran startowy

Aby odblokować alternatywne menu startowe, ukończ grę w 100%.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 8 września 2019

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz