Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 18 sierpnia 2019, 21:41

Kody do gry Star Wars: Battlefront II (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Star Wars: Battlefront II jest stworzoną przez studio EA DICE pierwszoosobową strzelanką rozgrywającą się w popularnym uniwersum Gwiezdnych wojen. Tytuł gładzie nacisk przede wszystkim na rozgrywkę sieciową, w ramach której w różnych trybach brać może nawet 40 graczy, ale posiada również kampanię singlową. Opowiada ona historię Inferno – dowodzonego przez Iden Versio elitarnego oddziału Imperium. Po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci otrzymuje on zadanie pomszczenia Imperatora.

Triki do gry

Mace Windu

Aby odblokować postać Mace'a Windu, ukończ rundę w trybie Bohaterowie i złoczyńcy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 18 sierpnia 2019