Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 11 sierpnia 2019, 11:56

Shifting World (triki) 3DS

Wstęp

Shifting World jest stworzonym przez studio Fishing Cactus połączeniem przygodówki i gry logicznej. W tytule wcielamy się w tajemniczego człowieka w kapeluszu, który zostaje uwięziony w willi Księcia Ciemności. Musi on sprostać różnym wymyślnym próbom sprawdzającym jego refleks, spostrzegawczość oraz umiejętność logicznego myślenia. Zabawa polega na pokonywaniu kolejnych plansz za pomocą specjalnych opcji umieszczonych przez twórców, takich jak obracanie pokoju o 45 stopni czy odwrócenie kolorów, dzięki któremu puste przestrzenie mogą nagle zmienić się w platformy i ściany.

Triki do gry

Przeskakiwanie poziomów

Najpierw musisz normalnie ukończyć pierwszy świat. Gdy dotrzesz do drugiego, wyjdź do menu głównego, wybierz tryb przygodowy i ponownie przejdź cały świat pierwszy. Znów wróć do menu i tym razem gdy wybierzesz tryb przygodowy to zobaczysz, że wszystkie poziomy ze świata drugiego zostały odblokowane. Teraz gdy wejdziesz do świata trzeciego możesz powtórzyć cały ten proces od nowa, by odblokować wszystkie jego plansze i tak dalej.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 11 sierpnia 2019

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz