Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 marca 2019, 11:53

Tecmo Stackers (kody) PS1

Wstęp

Tecmo Stackers jest grą logiczną, za stworzenie której odpowiada studio Koei Tecmo. Jej zasady przypominają nieco popularnego Tetrisa. Zadaniem podczas zabawy jest odpowiednie układanie kolorowych żelkowatych stworków spadających na planszę z góry ekranu. Gdy cztery takie same znajdą się obok siebie, znikają, a my otrzymujemy punkty. Tytuł oferuje zarówno rozgrywkę solową, jak i rywalizację na podzielonym ekranie.

Kody do gry

Na ekranie tytułowym wprowadź następującą kombinację:

Lewo > Lewo > Lewo > Lewo > Lewo > Lewo > Lewo > Lewo > Góra > Góra > Góra > Góra > Góra > Góra > Góra > Góra > L2 > L2 > L2 > L2

Odblokujesz w ten sposó dostęp do testu dźwięku.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 marca 2019