Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 marca 2019, 11:46

Kody do gry Hitman 2 (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Hitman 2 jest kolejną odsłoną kultowego „symulatora płatnego mordercy” od duńskiego studia IO Interactive. Głównym bohaterem gry jest Agent 47, doskonale wyszkolony zabójca, który rusza tropem „tajemniczego klienta” i jego bojówek. Podczas swojej misji przyjdzie mu odwiedzić różne zakątki świata – od Majami po Bombaj – i eliminować różne cele. Przy każdym zleceniu, co jest tradycją dla serii, musimy się wykazać sporą kreatywnością. Przebrać się za kucharza i otruć jedzenie ofiary, czy też zdjąć ją za pomocą snajperki? Możliwości jest wiele.

Triki do gry

Ptak w piwnicy

W Whittleton Creek jes dom na sprzedaż. W jego piwnicy znajduje się schron zabezpieczony laserami i potężnymi drzwiami. Pozbądź się ochrony za pomocą odpowiednio karty ochrony i panelu, a następnie podejdź do drzwi garażowych i naciśnij dzwonek pięciokrotnie. Odkryjesz w ten sposób interesującego easter egga.

Lot flaminga

Na poziomie w Miami, po wyeliminowaniu celu, zdobądź kostium maskotki. Następnie udaj się do budynku Kronstadt (otwierając zamek bramy wytrychem lub przestrzeliwując go), wejdź na drugie piętro i szybko przebiegnij przez pomieszczenie w pobliżu miejsca testowania robotów do pokoju komputerowego, w którym możesz wspiąć się na rurę i dostać się na lądowisko helikoptera. Gdy już tam będziesz, obejrzysz specjalną animację opuszczenia lokacji.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 marca 2019