Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 stycznia 2019, 13:37

Kody do gry Travis Strikes Again: No More Heroes (triki) Switch

Wstęp

Travis Strikes Again: No More Heroes jest kolejną odsłoną popularnego cyklu gier akcji od Grasshopper Manufacture. Jej głównym bohaterem jest Travis Touchdown, żyjący w futurystycznym świecie zabójca na zlecenie. Po wydarzeniach z poprzedniej części kończy ze swoim fachem i zaszywa się w lesie na południu Stanów Zjednoczonych. Niestety, jego przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć i protagonista po raz kolejny będzie musiał wyrżnąć rzesz przeciwników za pomocą broni białej.

Triki do gry

Koszulki Majora's Mask i Majora's Mask 3D

Aby odblokować koszulki Majora's Mask i Majora's Mask 3D ukończ tryb historii. Będziesz mógł je założyć w łazience w przyczepie Travisa.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 stycznia 2019