Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 stycznia 2019, 13:32

One Piece: Burning Blood (triki) PC, PS4, XONE, PSV

Wstęp

One Piece: Burning Blood jest stworzoną przez studio Spike Chunsoft bijatyką opartą na popularnej mandze Eiichiro Ody. W trakcie zabawy tworzymy z dostępnych wojowników (na liście znajdują się między innymi Monkey D. Luffy, Sabo, Ace, Bartolomeo, Ener, Crocodile, Smoker Drake, Franky, Roronoa Zoro i Aokiji) trzyosobowe drużyny i stajemy do walki na różnorodnych, kolorowych arenach. Każda postać ma indywidualne ruchy i ataki specjalne, których odpowiednie wykorzystanie jest kluczem do zwycięstwa.

Triki do gry

Odblokowanie ukrytych trybów gry

W kampanii ukończ część Luffy, by odblokować ukryte tryby gry, takie jak Pirate Base czy Free Battle.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 stycznia 2019