Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 31 grudnia 2018, 09:25

Scribblenauts Unlimited (kody) PC, AND, iOS, WiiU, 3DS

Wstęp

Scribblenauts Unlimited to gra logiczno-zręcznościowa, w której przechodzimy kolejne etapy rozwiązując rozmaite zagadki logiczne. Robimy to dzięki różnym przedmiotom, które możemy przywołać wpisując ich nazwy do magicznego notesu. Tytuł jest częścią popularnego cyklu stworzonego przez studio 5th Cell. Największą nowością, jaką on wprowadza, jest możliwość określenia wyglądu i funkcjonalności danej rzeczy za pomocą predefiniowanych elementów.

Kody do gry

W trakcie zabawy wpisz do notatnika specjalne frazy, by uzyskać dany efekt.

  1. Arcade – włącz tryb 16-bit
  2. Time Machine – na ekranie zaczynają pojawiać się postarzające efekty

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 grudnia 2018