Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 16 grudnia 2018, 14:08

Final Fantasy XV: Royal Edition (triki) PS4, XONE

Wstęp

Final Fantasy XV jest kolejną odsłoną kultowego cyklu jRPG-ów od firmy Square-Enix, którego korzenie sięgają końcówki lat 80. ubiegłego wieku. Głównym bohaterem „piętnastki” jest Noctis Lucis Caelum, następca tronu rozwiniętego technologicznie miasta-państwa Lucis, który wraz z trójką towarzyszy przeżywa przygody w niezwykłym świecie Eos. W trakcie zabawy możemy eksplorować otwarte tereny, oddawać się różnym aktywnościom, wypełniać zadania, zdobywać coraz lepszy sprzęt i przedmioty, nabierać doświadczenia oraz rzecz jasna walczyć. Należy zaznaczyć, że w Final Fantasy XV konfrontacje są rozgrywane w czasie rzeczywistym.

Triki do gry

Natychmiastowe odnawianie paska wytrzymałości

Najpierw włącz pasek wytrzymałości. Możesz to zrobić w menu opcji. Będzie on spadał podczas sprintu. Gdy wskaźnik znajdzie się w okolicach litery S, puść przycisk odpowiedzialny za szybki bieg. Noctis zaświeci się na zielono, a pasek wytrzymałości zostanie natychmiast uzupełniony.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 grudnia 2018

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz