Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 12 listopada 2018, 18:42

Kody do gry Final Fantasy V (triki) iOS

Wstęp

Final Fantasy V jest kolejną odsłoną kultowego cyklu jRPG-ów od studia Square Soft (obecnie Square Enix). W tytule obejmujemy kontrolę nad czteroosobową drużyną i staramy się powstrzymać złego czarnoksiężnika Exdeatha, który próbuje zniszczyć kryształy mocy i zdobyć nieograniczoną władzę. W tym celu podróżujemy po fantastycznym świecie, zdobywamy coraz lepszy ekwipunek, rozwijamy umiejętności bohaterów i walczymy w rozgrywanych turowo bitwach.

Triki do gry

Odtwarzacz muzyki

Po tym, gdy ukończysz grę po raz pierwszy, na ekranie tytułowym powinna pojawić się możliwość uruchomienia odtwarzacza muzyki.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 listopada 2018