Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 26 października 2018, 15:37

PixelJunk Monsters Ultimate HD (triki) PC, PSV

Wstęp

PixelJunk Monsters Ultimate HD jest specjalną wersją wydanej w 2008 roku produkcji typu tower defense stworzonej przez studio Double Eleven. Nie różni się ona specjalnie od innych przedstawicieli tego gatunku. Podczas zabawy przenosimy się w różne zakątki ogromnego lasu i naszym zadaniem jest chronienie bazy przed falami wrogów. Robimy to wznosząc w strategicznych miejscach wieże strzelnicze, katapulty itp., a także korzystając ze specjalnych umiejętności.

Triki do gry

Odblokowywanie budynków i przedmiotów

Budynek/przedmiot

Jak odblokować?

Gem Tower

Ukończ pierwszy specjalny poziom na wyspie Tiki.

Flame Tower

Ukończ drugi specjalny poziom na wyspie Tiki.

Mina lądowa

Ukończ trzeci specjalny poziom na wyspie Tiki.

Hive Tower

Ukończ drugi specjalny poziom na wyspie Gati Gati.

Interest

Ukończ trzeci specjalny poziom na wyspie Gati Gati.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 26 października 2018