Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 13 października 2018, 17:18

The Revenge of Shinobi (triki) AND, iOS, GBA

Wstęp

The Revenge of Shinobi jest klasyczną platformówką 2D stworzoną przez studio 3d6 Games. Głównym bohaterem tytułu jest młody wojownik ninja, który zostaje wysłany przez mędrców na niebezpieczną misję – musi on pokonać złego demona Ashira-O i pięciu opętanych przez niego szogunów, którzy terroryzują Japonię. W trakcie zabawy bohaterowi przyjdzie odwiedzić szereg zróżnicowanych lokacji pełnych niebezpiecznych przeciwników, z którymi można sobie poradzić za pomocą katany, shurikenów lub zaklęć.

Triki do gry

Nieskończone shurikeny

W menu opcji ustaw liczbę shurikeny na 00 i odczekaj około 30 sekund (pamiętaj, że nie możesz poruszyć znacznika). Powinieneś usłyszeć krótką melodię, a w miejsce cyferek pojawi się znak nieskończoności. Rozpocznij zabawę, a będziesz mógł cieszyć się z nielimitowanymi shurikenami.

30 tysięcy punktów bonusowych

Jeśli chcesz zdobyć 30 tysięcy punktów bonusowych, ukończ poziom z liczbą shurikenów jedenastokrotnie wyższą od liczby żyć, które ci pozostały.

Dodatkowe życia

W drugim etapie poziomu czwartego strzel w podstawę pierwszego przenośnika taśmowego. Powinien pojawić się specjalny symbol Musashi. Teraz wskocz na przenośnik i pozwól, by powiózł cię do samego końca. Stracisz jedno życie, ale zyskasz dwa. Sztuczkę możesz powtarzać w nieskończoność.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 13 października 2018