Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 27 września 2018, 21:05

Octodad: Dadliest Catch (triki) PC, PS4, XONE, Switch, AND, iOS, WiiU, PSV

Wstęp

Octodad: Dadliest Catch jest stworzoną przez studio Young Horses kontynuacją gry przygodowej z elementami zręcznościowymi z 2010 roku. Głównym bohaterem tytułu jest sympatyczna ośmiornica, która stara się wieść normalne ludzkie życie u boku swojej żony i dzieci. Pewnego dnia rodzina wyrusza do oceanarium. Podczas wycieczki protagonista musi za wszelką cenę ukryć swoją prawdziwą naturę. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż jest on dość niezdarny na lądzie.

Triki do gry

Free Play

Aby odblokować tryb Free Play ukończ grę po raz pierwszy.

Ukryty poziom

Rozpocznij grę w normalnym trybie. W Aquatic Fun Center przekradnij się między naukowcami w sklepie z pamiątkami i dotrzyj do męskiej toalety. Wejdź do środkowej kabiny, usiądź na sedesie, a następnie spuść wodę.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 września 2018