Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 23 września 2018, 20:59

428: Shibuya Scramble (Odpowiedzi na pytania) PC, PS4, PS3, AND, iOS, PSP, Wii

Wstęp

428: Shibuya Scramble to przygodówka typu visual novel, zrealizowana w formie gry FMV (tj. gracze zamiast zwykłej oprawy graficznej podziwiają filmy i zdjęcia z prawdziwymi aktorami). Tytuł opowiada historię uprowadzenia młodej dziewczyny o imieniu Maria, które miało miejsce w tokijskiej dzielnicy Shibuya. Naszym zadaniem jest podejmowanie trudnych decyzji i odnalezienie sekwencji zdarzeń, która doprowadzi wszystkich bohaterów do szczęśliwego końca.

Kody do gry

Po ukończeniu zabawy w menu Bonus Content pojawi się 428 Pop Quiz. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania, które się w nim znajdują (w kolejności chronologicznej).

100 – odblokuj specjalny epizod 1

MII-CHAN – odblokuj specjalny epizod 2

5000 YEN – odblokuj specjalny epizod 3

EXTREME – odblokuj specjalny epizod 4

BOMBAY – odblokuj specjalny epizod 5

YAMATO HEALTH FOODS – odblokuj specjalny epizod 6

AU REVOIR – odblokuj specjalny epizod 7

PANDEMIC – odblokuj specjalny epizod 8

BOMB AND ARSON SQUAD – odblokuj specjalny epizod 9

CANAAN – odblokuj specjalny epizod 10

SIDE-CHANNEL – odblokuj specjalny epizod 11

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 września 2018

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz