Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 21 września 2018, 19:06

Crazy Taxi: City Rush (triki) AND, iOS

Wstęp

Crazy Taxi: City Rush jest przeznaczoną na urządzenia mobilne odsłoną popularnego cyklu gier wyścigowych. Wcielamy się w niej w kierowcę taksówki, którego zadaniem jest jak najszybsze dowożenie pasażerów w określone miejsca. Im sprawniej i efektowniej nam idzie, tym więcej punktów i dodatkowego czasu otrzymamy.

Triki do gry

Paliwo

Paliwo zazwyczaj odnawia się z czasem, lecz jeśli nie chcesz czekać, możesz po prostu przesunąć zegar urządzenia, na którym grasz, o kilka godzin do przodu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 września 2018