Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 21 września 2018, 19:04

Castle of Illusion (triki) AND, WP

Wstęp

Castle of Illusion jest klasyczną platformówką stworzoną przez firmę Sega. Gracze wcielają się w niej w słynną Myszkę Miki i udają się do tytułowego zamku, gdzie muszą uratować Myszkę Minnie, której zła wiedźma chce ukraść młodość. W trakcie tej misji protagoniście przyjdzie odwiedzić szereg różnorodnych światów, gdzie będzie musiał eliminować niebezpiecznych przeciwników i pokonywać liczne przeszkody.

Triki do gry

Nieskończone życia

W akcie I Toyland dotrzyj do Magicznego Kapelusza. Wejdź do niego i wybierz prawą ścieżkę, gdzie znajdziesz jedno życie. Zbierz je i pozwól bohaterowi spaść. Następnie ponownie wejdź do Kapelusza, zbierz życie i tak dalej. Sztuczkę możesz powtarzać dowolną ilość razy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 września 2018